תוכנת ניהול עסק מומלצת

 

תוכנה לניהול עסק והנהלת חשבונות וגם קופה רושמת לעסקים העוסקים בתחום המכירה הקמעונאית היא  קריטית ויש לה השלכות מרחיקות לכת על עתידו של העסק. אבל איך יודעים שבחרתם נכון את התוכנה? בודקים היטב! לפניכם כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור תוכנת ניהול עסק מומלצת.

המלצות – אם עד היום ניהלתם עסק ללא תוכנה ייעודית או שאתם מקימים עסק חדש, הדבר הראשון שצריך לעשות זה להתייעץ עם בעלי ניסיון. בדקו עם עסקים שכנים שלכם עם אילו תוכנות לניהול עסק הם עובדים ושאלו אותם עד כמה הם מרוצים. שאלו אותם גם מאילו תכונות הם מרוצים בתוכנה שאיתה הם עובדים ומה הם היו משפרים. מידע זה ייתן לכם אינדיקציה למה לצפות בכל הקשור לתוכנה לניהול עסק וכמובן כשתשאלו כמה אנשים, תתחילו לקבל מושג אילו תוכנות קיימות בשוק הישראלי ואילו מומלצות לשימוש.

מה התוכנה כוללת – תוכנות שונות לניהול עסק מכילות תכונות שונות. אמנם חלקן חולקות את אותן תכונות אך יש תוכנות שמכילות יותר אפשרויות מהאחרות ועל כן חשוב להסתכל על התמונה הכוללת. מה המחיר לתוכנה ומה אתם מקבלים בתמורה? לפעמים שווה אפילו להוסיף קצת יותר כשאתם יודעים שאתם מקבלים משהו שווה בתמורה שיחסוך לכם יותר כסף בעתיד. למשל – בתוכנת ניהול עסק – לינט, קיים תוסף ניהול שרות שנועד עבור עסקים הצריכים בממשק שלהם תכונות נוספות. וזאת בנוסף ליכולות הרגילות של תוכנות מקבילות כגון הפקת חשבונית דיגיטלית ומסמכים רבים נוספים מכל הסוגים: מסמכי מכירות, כספים וניהול מלאי לסוגיהם השונים. לסביר להניח שאם אתם מנהלים מעבדת תיקונים, אתם צריכים תוכנה לניהול מעבדה ותוכנה זו תהיה הטובה ביותר עבורכם. בנוסף לכך, בתוכנה יש אפשרות לניהול מלאי והשימוש בתוכנה הוא באמצעות הענן. בנוסף, קיים בתוכנה מודול המאפשר הפעלת קופה רושמת ממוחשבת המקושרת במלואה לתוכנה, כאשר התוכנה מהווה Backoffice מלא לקופה. אלו דוגמאות מועטות אך משמעותיות ליתרון שיכול להיות לתוכנה אחת על פני האחרת וצריך לקחת זאת בחשבון.

יתרונות על פני תוכנות אחרות ושיפורים טכנולוגיים – לעתים עסקים התחילו לעבוד עם תוכנה ישנה לניהול עסק ומאז נותרו איתה, אך מה שהם לא יודעים זה שעם הזמן תוכנות רבות מפתחות שיפורים ומשתדרגות בעוד שתוכנות אחרות עומדות במקום. עסק חדש בשנת 2017 צריך להשתמש בטכנולוגיה העדכנית והטובה ביותר ולא להתפשר על טכנולוגיה ישנה שיכולה להיות יעילה יותר.

תמיכה והשקעה מצד המפתחים – חשיבות האחריות והתמיכה של מפתחי התוכנה היא לא פחות חשובה ממה שהתוכנה מציעה. אתם רוצים לבחור בתוכנה שאתם יודעים שיש לכם עם מי לדבר ולשאול מה שאתם לא מבינים. כשאנשים שממשקי תוכנות קצת זרים להם מתחילים להתעסק עם תוכנות מורכבות וחשובות כמו תוכנות לניהול עסק והנהלת חשבונות, לא יפתיע אם יצוצו שאלות רבות. אך זה לא בעיה כשיש לכם אוזן קשבת ויש מי שדואג לכם שתצאו מרוצים.

אנחנו ממליצים לכם באופן אישי להציץ באתר של לינט – תוכנה לניהול עסק ולהתרשם ממה שיש לתוכנה להציע. סביר להניח שהיא תתאים לכם, לא משנה איזה סוג עסק אתם מנהלים. היא תכיל את כל מה שאתם צריכים ותהווה תמורה טובה למחיר.